ГлавнаяФотоБез провокаций за единую Украину

Без провокаций за единую Украину

В Донецке 17 апреля состоялся митинг за единую Украину. Около 4 тысяч человек с украинскими флагами пришли в парк Победы свою гражданскую позицию. Люди пели гимн Украины и скандировали "Донбасс - Украина". Акция прошла мирно, без провокаций и столкновений с оппонентами, которые, как известно агрессивно ведут себя по отношению к "инакомыслящим". За общественным порядком во время митинга следили около 1 тысячи правоохранителей.

Среди выступающих перед сторонниками единой Украины были лидер независимого профсоюза горняков Донбасса Николай Волынко, кандидат в президенты Олег Ляшко.

1 комментарий

  1. Ілля-Муромець

    Не мочіться в кампот,Україна буде неподільна! Ніхто її не дасть розірвати на частини, як комусь хотілося б. Кажуть, що ми за роз'єднання України? Нісенітниця! Вся Україна буде очищена від бандерівців - ПОВНІСТЮ! Ця коричнева мерзота буде винищена тотально! Від нечисті буде звільнена вся територія України. Нехай не розраховують на те, що вони будуть жити на якійсь її частині і плодити собі подібних. Історію ми пам'ятаємо, другий раз помилки не допустимо...проведемо свою люстрацію, в результаті якої і ховати їх буде нікому, а вцілілі з них будуть заздрити мертвим. Зворотного шляху немає. А якщо немає шляху назад, то необхідно рухатися тільки вперед... Чому так поспішає Київська хунта? Та тому, що кредит довіри населення до неї вже закінчується. Через місяць-два, грошей взагалі не буде ні на що, і обіцяні кредити так і залишаться обіцянкою, того, що нелегітимним ніхто нічого не дасть, а заплатити по векселях-всі кредитори зажадають. Ось тоді і вони почнуть пожирати самих себе, як щури. Їм потрібно, щоб відбулися вибори президента будь-якою ціною. Для цього вони будуть брехати і обіцяти все, що завгодно. При цьому будуть відправляти до нас провокаторів-свавільників, щоб розхитати ситуацію,створити хаос і показати для своїх господарів його картинку. Це потрібно для того, щоб попросити грошей у англо-саксів. Але, господарям потрібен тільки результат, якого вони не дадуть. Не по зубах Південно-Схід. А путінці...вони поруч. Тільки свиснемо вони будуть тут, навіть не питаючи у нього дозволу. Круто вони працюють, якщо навіть їх відсутність, вони ввижаються тут всім. Розумію, у страху очі великі. Путін з кремля буде акуратно розбиратися з пиндосами, поки не зруйнує їх економіку. Народ у піндосів теж терплячий, але коли почнеться у них шухер з розпадом держави, всі їх командос будуть відкликані на батьківщину. Ось тоді подивимося, хто кого?